O Firmie

Ośrodek Kształcenia Kursowego 2xTAK istnieje od 1998r. Nasza działalność obejmuje kształcenie osób dorosłych w pozaszkolnych formach edukacji , tj. w ramach szkoleń i kursów zawodowych. Oferta naszych szkoleń odpowiada wymaganiom rynku pracy i zapotrzebowaniu na edukację dorosłych

  • zdobywanie nowych umiejętności
  • przekwalifikowania zawodowe

Od początku naszej działalności współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy z terenu województwa dolnośląskiego szkoląc osoby bezrobotne. ponadto organizujemy kursy i szkolenia na zlecenie zakładów pracy, różnych instytucji oraz osób indywidualnych.

Ciągły rozwój

Staramy się dostosować organizację szkoleń do wymagań zleceniodawców. Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001:2008, który zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia i aktualizowania świadczonych przez nas usług. Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą wykładowców oraz instruktorów zajęć praktycznych.

Nasze Oddziały

Główna siedziba firmy znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Dolne Młyny 42, gdzie dysponujemy budynkiem, w którym znajdują się 2 sale wykładowe oraz w pełni wyposażona sala komputerowa. Ośrodek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Mamy również przedstawicielstwo w Zgorzelcu przy ul. Łużyckiej 19, gdzie oprócz sal wykładowych i sali komputerowej znajduje się spawalnia spełniająca wszelkie wymogi obiektu do szkoleń spawaczy.

Od niedawna prowadzimy szkolenia we Wrocławiu ul. Księcia Witolda 48. Nasz wrocławski oddział jest najmłodszym dzieckiem 2xTAK. Posiadamy plac manewrowy dla wózków jezdniowych a także trzy eleganckie i nowocześnie wyposażone sale wykładowe.

Przed budynkami w Bolesławcu i Zgorzelcu znajdują się parkingi dla przyjezdnych oraz place manewrowe do prowadzenia nauki jazdy wózkami jezdniowymi.
Szczegółowe informacje o kursach można uzyskać pod podanymi numerami telefonów. Na kurs można zapisać się wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

Siedziba 2xTAK w Bolesławcu ul. Dolne młyny 42Siedziba 2xTAK w Zgorzelcu ul. Łużycka 19